Çok Okunanlar

Günün Hikayesi

Kendinize Engel Olmayın
1950"li yıllarda kamuoyunda; doktorların araştırmalarına dayanarak "bir mil dört dakikanın altında koşulamaz, bu insan fizyolojisi açısından mümkün değildir"
Devamı »

Sitemiz Yenilendi

Puan ver: 1 2 3 4 5
Rehberlik Sitesi yeni arayüzü ve yazılımıyla sizlere merhaba diyor.

Merhaba Sevgili Dostlar,

Sitemiz yeni bir ara yüzü ve yeni bir yazılımıyla sizlere merhaba diyor. Birçok yeniliğin öncüsü olan rehberlik sitesi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendini yeniledi. Bundan sonra sitemizde yer alan bütün yazılar için yorum yapabilecek ve puan verebileceksiniz. Yeni yazılım sayesinde beğendiğiniz yazıları dilediğiniz arkadaşınıza mail atabileceksiniz.

Beğendiniz ya da hoşunuza giden bir yazıyı arkadaşlarınıza sosyal paylaşım siteleri aracığıyla ulaştırabileceksiniz.

Yeni yayın döneminde sitemizde yazarlarımız olacaktır. Ayrıca ziyaretçilerimiz isterlerse sitemize üye olarak katkı sağlayabilecektir. Gönüllü olarak editör olmak isteyen kullanıcılarımıza haber, yazı ve hikaye ekleme yetkisi verilecektir.

Sitemizde pek yakında foto ve video galeri bölümleri de yer alacaktır. Bu çalışmalar da tamamlanınca sitemizin görsel yanı bir hayli zenginleşecektir.

Sitemize katkı sağlamak isteyen tüm ziyaretçilerimizin öneri ve tekliflerini rehber@rehberliksitesi.com adresine mail atabilirler.

İlginize ve sevginize sonsuz teşekkürler. 

Bu içerik alıntıdır.
Yazar: Adem Durmuş
Kaynak:
Bu yazıyı paylaşın:

Bu yazıya hiç yorum yapılmadı, İlk yorumu yapan siz olun!

Yorumu Gönder
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Rehberlik Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.