Çok Okunanlar

Günün Hikayesi

Kendime söz veriyorum
Aklımın dinginliğini hiçbir şeyin bozmasına izin vermeyecek kadar güçlü olmaya... Karşılaştığım herkesle sağlık, mutluluk ve başarıdan söz etmeye... Tüm arkadaşlarımın kendilerini değerli hissetmelerini sağlamaya... Her şeyin aydınlık yüzüne bakmaya ve iyimserliğimin gerçeğe dönüşmesine çabalamaya....
Devamı »

Sınav Tarihleri

Sınav Kalan Gün
LGS 6 gün

Kitaplarım

Çocuk eğitiminin en önemli aşamalarından birisi, çocuğu zekâsına ve yeteneklerine göre yetiştirmek ve onu kendine güveni olan bir yetişkin haline getirmektir.  Bunun için ebeveynin, çocuğun potansiyelini geliştirebileceği bir aile ortamı hazırlaması ve okulda verilen eğitimi tamamlayıcı bir yuva kurması gerekir.

 http://www.timas.com.tr/Icerik/Kitaplar/Sahaf/Aile/Cocuk-ve-Ergen-Egitimi/Okula-Giden-Cocuklarin-Egitimi.aspx

 

Başarının Yol Haritası

Hedefe ulaşma yolunda bir kılavuz niteliği taşıyor. Farklı ve güvenilir bir kılavuz.  Elif, Banu, Mehmet ve Okan... Üniversiteye hazırlanan milyonlarca gençten sadece birkaçı. Onlar başarı yolunda hedefe ulaştılar... Peki başarı sırları neydi? Bu yolda ne tür engellerle karşılaştılar? Bu engelleri nasıl ve hangi yöntemlerle aştılar? Her şeyden önemlisi aynı başarıyı hedefleyen gençlerin onlardan alacakları dersler nelerdir?

 
 

 Eyvah! Çocuğum Bilgisayar Kullanıyor

Bilgisayar ve internet çocuklarımız için iki yüzü keskin bıçak gibidir. Ebeveynlerin en temel sorumluluğu, bilgisayarın ve internetin yararlarını ve zararlarını öğrenerek çocuklarının onu faydalı bir biçimde kullanmasını sağlamaktır. İşte bu kitap, ebeveynlere bu sorumluluklarını hakkıyla yerine getirebilmekte yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

 
 
 
 
En değerli varlıklarını geleceğe hazırlamak isteyen tüm anne babalara bir armağan niteliğindedir. Anne babaların bilgilerine katkıda bulunmak amacıyla hazırlanan bu kitap, çocukluktan gençliğe geçiş yapan bireylerin temel özelliklerini içermektedir
 
 
 
Çocukta Öz Güven Gelişimi ve Karakter Eğitimi
 
Anne baba olmak ve çocuk yetiştirmek bir sanattır. Bu sanatın icrası için ilhama ve beceriye ihtiyaç vardır. İlham, çocuğunuza duyduğunuz sevgi; beceri de çocuk yetiştirme konusundaki bilgilerinizdir. Bu eser sizlere anne ve babanın taşıması gereken nitelikleri sunmaktadır.
 
 
 
KPSS Eğitim Bilimleri Konu Anlatımı 
 
KPSS'ye hazırlanan öğretmen adayları için hazırlanan kitap, Gelişim Psikolojisi, Öğrenme, Program Geliştirme, Öğretim İlke ve Yöntemleri, Sınıf Yönetimi, Ölçme-Değerlendirme ve Rehberlik bölümlerinden oluşmaktadır. Yüzlerce orijinal soru ve örnek sorular; yalın, sade ve anlaşılır konu anlatımıyla KPSS'ye hazırlanan adaylar Eğitim Bilimleri testinde başarılı olmak için başka bir kaynağa ihtiyaç duymayacaktır.
 
 
 

KPSS'ye hazırlanan öğretmen adayları için örnek çıkmış sorular ve orijanal sorulardan oluşmaktadır. Kitapçıkta 4 tanede Eğitim Bilimleri Deneme Sınavı bulunmaktadır.

 

KPSS'ye hazırlanan öğretmen adayları için hazırlanmış olan 94 testten oluşmaktadır. Yaprak testleri Rehberlik, Ölçme-Değerlendirme, Öğrenme Psikolojisi, Öğretim İlke ve Yöntemleri, Program Geliştirme ve Gelişim Psikolojisi branşlarında konularına göre düzenlenmiş testleri içermektedir.

 

KPSS'ye hazırlanan öğretmen adayları için hazırlanmış olan 15 deneme sınavından oluşmaktadır. Deneme sınavları ÖSYM'nin yapmış olduğu KPSS sınavlarına uygun olarak hazırlanmış ve tüm konuları içermektedir.

Editörlüğünü Yaptığım KPSS Kitapları

Genel Yetenek - Genel Kültür Soru Bankası

KPSS'ye hazırlanan tüm adaylar için örnek çıkmış sorular ve orijanal sorulardan oluşmaktadır. Kitapçıkta 4 tanede Deneme Sınavı bulunmaktadır.

 

 Genel Yetenek - Genel Kültür Yaprak Testleri

KPSS'ye hazırlanan tüm adayları için hazırlanmış olan 198 testten oluşmaktadır. Yaprak testleri Matematik, Geometri, Türkçe, Tarih, Coğrafya ve Vatandaşlık branşlarında konularına göre düzenlenmiş testleri içermektedir.

 

KPSS'ye hazırlanan tüm adayları için hazırlanmış olan 15 deneme sınavından oluşmaktadır. Deneme sınavları ÖSYM'nin yapmış olduğu KPSS sınavlarına uygun olarak hazırlanmış ve tüm konuları içermektedir.